دیده بان بازار

بعد از وارد شدن از لینک بالا به سایت مدیریت فناوری بورس تهران TSETMC لوگوی بینابورس در بالای سایت ذکر شده نمایان می شود.مادامی که از این طریق وارد شده اید از درج هر مطلبی در سایت بینابورس آگاه میشوید لذا پیشنهاد میشود برای رصد بازار در طول معاملات از لینک بالا اقدام نمایید.  + ادامه

نمادهای معرفی شده عضویت ویژه

با ورود به این صفحه شما وارد سبد سهم های معرفی شده بینابورس می شوید.سیستم بصورت"خودکار" سود و زیان هر سهم را محاسبه میکند.همچنین در این صفحه شما می توانید از میانگین قیمت خرید,زمان معرفی,میزان سود,وضعیت سهم(نگهداری یا فروش) و همچنین توضیحات کارشناسان سایت در مورد هر نماد اطلاع حاصل نمایید. + ادامه

ثبت نام

همراهان عزیز بینابورس برای دریافت پیامک های سایت لطفا ابتدا در سایت ثبت نام نمایید ثبت نام

نمادهای سبدگردانی

این گزینه مربوط به اعضاء سبدگردانی می باشد

کدال

بزودی

این توافقنامه دربرگیرنده تمامی مقررات میان کاربران و بینابورس می باشد. ثبت نام شما در سایت بینابورس به منزله قبول این توافقنامه می‌باشد.
عدم رعایت هر یک از قوانین موجب ارسال اخطار و یا بسته شدن حساب کاربری شما میشود.
* بینابورس کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است.
* نام و نام خانوادگی ثبت شده‌ هنگام ثبت‌نام, باید از کلمات متعارف و فاقد معانی زشت و به دور از عرف جامعه باشد.
* استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد مجاز نیست.
* امکان تغییر نام کاربری (نام کاربری استفاده شده در هنگام ورود) وجود ندارد.
* امکان ثبت نام با مشخصات یکسان فقط برای یکبار وجود دارد، در صورت غیرفعال شدن حساب در صورت عدم رعایت قوانین سایت، امکان ثبت نام جدید با همان مشخصات تماس وجود ندارد.
* اطلاع‌رسانی های سایت از طریق شماره ثبت شده در پروفایل صورت می‌گیرد.
* عکس پروفایل مناسب قوانین فرهنگی جامعه باشد، در غیر این صورت عکس پروفایل شما حذف خواهد شد.
* استفاده از نام و عکس کاربران دیگر و همچنین اشخاص صاحب نام مجاز نیست.
* کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبوری است که به او اختصاص یافته است، شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند، بر عهده خواهد داشت.
*  شماره موبایل افراد و یا اطلاعات پروفایل کاربران کاملاً محرمانه می‌باشد و جز با درخواست مقامات ذیصلاح، افشا نخواهد شد.
* ایده ها و نظرات از ابتدای راه‌اندازی سایت ثبت و نگهداری می‌شوند و بینابورس تمام تلاش خود را جهت حفظ حریم شخصی شما انجام خواهد داد.
* جهت حفظ حقوق مؤلفین در مواردی که منبع از سایت دیگری تهیه شده باشد در صورت اعتراض مالک اثر، پست و یا فایل ارسالی حذف خواهد شد.
* در صورت باز بودن گزینه "ارسال نظرات" ارسال تبلیغات در متن و هرگونه پست حاوی توهین و ایجاد فضای تنش مجاز نمیباشد.
* پست و عکس نامربوط با موضوعات از طرف کارشناسان سایت مجاز نمیباشد.
* هیچ فردی از جانب سایت بینابورس  اقدام به ارسال پست، نظر و پیشنهادات خرید و فروش و … نمی کند. تنها صفحه تایید شده توسط ما، صفحه بینابورس است که تمامی اطلاع رسانی‌ها از طریق این صفحه و ارسال پیامک توسط سامانه پیامکی سایت ۹۸۱۰۰۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۲+برای کاربران انجام خواهد شد.
* مدیر سایت وظیفه دارد به تمامی مسائل کاربران در مورد سایت بینابورس رسیدگی کند و مسئولیت اصلی هر گونه مشکلی در ارائه خدمات متوجه اوست.
* هیچگونه پستی بعد از درج در سایت به هیچ عنوان حذف و یا تغییر پیدا نخواهد کرد,در صورت مشاهده چنین مواردی حتما موضوع را از طریق ایمیل با مدیر سایت و یا شماره پشتیبانی سایت در میان بگذارید.
* تمامی نوشته کارشناسان ابتدا برای مدیران سایت ارسال شده  و تنها در صورت عدم وجود موارد خارج از بحث‌های بازار سرمایه و خلاف موازین فرهنگی جمهوری اسلامی ایران،بر روی سایت قرار میگیرند
سلب مسئولیت
* هیچ کاربری حق اعتراض و یا شکایت نسبت به سیگنال های کارشناسان سایت نخواهد داشت و هر کاربر مسئول خرید و فروش های خود است.
* سیگنال های خرید صرفا جنبه مشورتی دارند و هیچگونه قطعیتی در بازار سرمایه وجود ندارد.
* بینابورس هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل به موقع اس ام اس و ایمیل های سیستم ندارد.
*بینابورس تصحیح مقررات سایت را برای خود محفوظ نگه می دارد.